Queenscycling

Shop

Kendinizi en iyilerle donatın!!

Tüm Queens ürünlerinizi şimdi ön sipariş verin ve kayıt sırasında yarış kitinizle birlikte alın
  • Queens of the Aegean jerseysi rengini Ege denizinin mavisinden, motiflerini eşsiz çam ormanlarından alıyor. Yarış paketinde bulacağınız Queens of Aegean jersey destansı tırmanışlarda en iyi arkadaşınız olacak! Kumaşı size maksimum nefes alabilirlik sunar ve yılın o zamanındaki hava sıcaklığına uygundur. Queens jerseysini yarış çantanızda bulacaksınız. Daha klasik bir kesim tercih ederseniz, bir veya iki beden daha büyük seçmenizi öneririz.

  • Santini Queens of the Aegean'nin bib-short’ları ile “Queens” görünümünüzü tamamlayın! Thunderbike Power sıkıştırma kumaşından, erkekler için GITevo ped ve kadınlar için GILevo ped ile yapılmıştır. Renkleri ve tasarımı Race Jersey'inize mükemmel uyum sağlar.

  • Anti-schock sünger dolgulu, sırtı likralı sprinter kumaşlı ve Queens of the Aegean eşsiz tasarımına sahip Yaz Santini eldivenleri… Queens etaplarının en dik kısmına tırmanırken Eco Bell Suede kaymaz avuç içi sizi rahatlatacak. Onu yarış jerseyiniz ile birleştirdiğinizde ve Queens görünümünüzü harika bir şekilde tamamladığını göreceksiniz.

  • Olağanüstü konfor için tasarlanmış Queens of the Aegean medium profilli çoraplar!! Her pedalın konforunu en üst düzeye çıkarmak için ter hızla buharlaşır. Queens Race kitiniz için mükemmel uyum sağlar!