Queenscycling

Queens

Queens of The Aegean yarışlarının ilkine
hoş geldiniz!
29 Mayıs 2022

Bisiklet yarışlarının en zor etapları kraliçe etaplardır ve Santini Queens of The Aegean sadece kraliçe etaplardan oluşur. Ege kıyılarının en güzel yerlerinden bir olan Marmaris'teki destansı tırmanışları tamamlayıp kraliçe tacınızı takmaya hazır olun!

Bisiklet
Tutkusu
Bisiklet sürmek bizim için bir tutku…

Bu tutkumuzu iki nedene bağlıyoruz: Bireysel performans gerektiren zorlu tırmanışlar ve doğanın güzelliği içinde bisiklet sürmek.

Bölgeyi Keşfedin
Doğanın
Tadını Çıkarın
Sürüşün Keyfine Varın

Santini Queens of The Aegean yarış gününü; arkadaşlarınızla yapacağınız en keyifli grup sürüşü ve katıldığınız en zorlu tırmanış yarışını birlikte deneyimlemek olarak düşünebilirsiniz. Önce bu muhteşem rotada doğanın tadını çıkarın ve yarış stresi yaşamadan pedal çevirin. Daha sonra tırmanma bölümünde tüm performansınızı ortaya koymanız gerekecek!

Daha Fazla Bilgi Edinin
Zorlu
Tırmanışlar
Sadece Tırmanıştan Oluşan Bir Yarış

Queens of The Aegean, 3000m ve üzeri elevasyon ile en az iki tırmanma etabından oluşur. Sadece tırmanışlar derecelendirilir! Rotanın geri kalanında bisiklet sürmenin ve doğanın eşsiz güzelliğinin tadını çıkarın!

Yarış Rotaları
Ritminizi Bulmanız için Yumuşak Bir Başlangıç

Queens of The Aegean; sürücülere öncülük edecek bir aracın arkasında, yumuşak bir başlangıçla start alacak. Yarış aracı, ilk 5 km'de tüm gruba liderlik edecek ve sonra yarışçılar kendi hızlarında devam edecekler. Bu süreçte sadece ısının ve ritminizi bulun!

Eğlenceli Bir Sürüşe Hazır Olun

Evet, bu bir yarış ancak derecelendirme sadece Kraliçe tırmanışlarda yapılacak. Yani tırmanış noktasına gelene kadar yol boyunca bölgenin eşsiz doğal güzelliğinin tadını çıkarmak için kendinize zaman ayırın. Stres yok, sadece eğlence!

Enerjini Yükseltmek için Boost Zone
Tüm enerjinizi geri kazanacağınız, toparlanacağınız ve günün tadını çıkaracağınız yer burası!

Bölgede yetişen taze mevsim meyveleri, taze pişmiş yerel lezzetler, enerji içecekleri ve yiyecekler burada sizi bekliyor. Dinlenme noktalarında, istediğiniz kadar dinlenip diğer sürücülerle sohbet ederken fizyoterapistlerimizin destekleriyle bacaklarınızı da rahatlatabilirsiniz.

Queens of the Aegean

İşte işin zor kısmı burası :) Bu zorlu tırmanışlarda elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza eminiz. Yarış, yalnızca tırmanış etaplarının toplamı üzerinden derecelendirilecektir..

Tırmanışlar

Uzun parkur iki kraliçe etap, kısa parkur ise tek bir kraliçe tırmanış içerir. Yarış boyunca tepelere doğru çıkarken bölgenin en güzel manzarasına şahit olacaksınız.
Efsanevi tırmanışlar sizi bekliyor!

Bu yarış Marmaris'te başlıyacak, Akyaka'da bitecek!

Queens of the Aegean ilkleri deneyimleyeceğiniz farklı konseptler sunmaya başlangıç ve bitiş noktasını farklılaştırarak devam ediyor. Ege'nin birbirinden güzel iki yerleşim yeri olan Marmaris ve Akyaka'da vakit geçirmenin tadına varacaksınız. 

Marmaris'te kalacaksanız Akyaka'dan dönüş için bir çok seçeneğimiz var. Shuttle kullanabilirsiniz, kendi arabanızla dönebilirsiniz, Home Ride seçeneği ile Boosterlarımız eşliğinde Marmaris'e sürebilirsiniz ya da kendiniz bisikletinizle Marmaris'e gidebilirsiniz. Tercihinizi kayıt sırasında belirtebilirsiniz.

Efsane tırmanışlar fethetmeniz için sizi bekliyor!